Otomatik Şanzıman Yağları


Otomatik şanzımanlar gittikçe daha karmaşık hale geldiğinden aracın güvenilirliğini sağlamak için teknolojik olarak daha gelişmiş yağlara ihtiyaç vardır. Şanzımanınızın tasarlandığı şekilde çalışması ve her gün akıcı bir sürüş keyfini yaşamanız için aracınıza uygun yağı seçmek kilit önem taşır.
 
Çok sayıda lider otomobil ve şanzıman üreticisinin fabrikada dolum ürünlerde tercihi olup şanzıman yağları geliştirmede 100 yılı aşkın deneyime sahip Castrol, aracınızın gereksinimlerine uygun bir dizi otomatik şanzıman yağı sunar. Aracınız için doğru yağı seçtiğinizden emin olarak içinizin rahat olmasını sağlar.

 • Castrol Transmax Z

  Transmax Z, tam sentetik yüksek kaliteli otomatik şanzıman yağıdır. Voith, Renk, ZF, Allison’ın ürettiği birçok otomatik şanzıman için kullanımı onaylanmıştır. Oksidasyona karşı yüksek direnci sayesinde uzun yağ değişim aralıklarını mümkün kılar.
 • Castrol Transmax Dex III Multivehicle

  Transmax Dex III Multivehicle®, Mercon®'un gerekli olduğu otomatik şanzımanlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bu ürün, TES 389 ile karşılaştırılarak Allison ağır iş şanzımanlarında kullanılması için onaylanmıştır.
 • Castrol Transmax Dual

  Transmax Dual, tam sentetik SAE 75W dual clutch (çift kavramalı) şanzıman yağıdır. Audi, Ford, Volvo, Mitsubishi ve Chrysler’ın 6 vitesli dual clutch (çift kavramalı) şanzımanları için özel olarak tasarlanmıştır.
 • Castrol Transmax A CVT

  Transmax A CVT, Audi ile birlikte VL 300 ile VL 380 Multitronic (CVT zinciri) şanzıman uygulamalarında kullanmak için geliştirilip onaylanmıştır.
 • Castrol ATF Dex II Multivehicle

  ATF Dex II Multivehicle, Dexron® IID veya Mercon® performansının gerekli olduğu pek çok araç tipinin otomatik şanzıman ve hidrolik direksiyon ünitelerinde kullanılabilen otomatik şanzıman yağıdır.
 • Castrol ATF Multivehicle

  ATF Multivehicle, çoğu Uzak Doğu menşeili binek aracın otomatik şanzımanları için özel olarak üretilmiştir. Uzak Doğulu araç üreticilerinin talep ettiği JASO 1A performans seviyesini karşılar. 6