Ticari Araçlar


Kamyonculuk zorlu bir iştir, o nedenle aracınız ve işinizden en yüksek performansı almak çok önemlidir. Yeni Castrol VECTON ürünleri işinizin farklı öncelik ve ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. VECTON ürün gamındaki her ürün, özel olarak geliştirilen formülü sayesinde, işiniz ve araçlarınızda fark yaratır.

  • Castrol Vecton Motor Yağları

    Benzersiz SİSTEM5 TEKNOLOJİSİ™ İLE GELİŞTİRİLEN CASTROL VECTON, %40'A KADAR DAHA YÜKSEK PERFORMANS* SAĞLAR! İşinizde başarılı olmak için aracınızdan en fazlasını almanız gerekir, ama araçlar uzun yolun zorlu koşullarında yıpranır ve performansı giderek azalır.
  • Castrol Turbomax 15W-40

    Motor zarar veren ana etkenler aşınma, kurum ve korozyona karşı etkin şekilde mücadele eden, özel olarak geliştirilmiş Durashield™ Teknolojisi ile diğer yağlara** kıyasla 2 KATA KADAR DAHA UZUN MOTOR ÖMRÜ sağlar.
  • Castrol CRB RX Diesel 20W-50

    Castrol CRB RX Diesel 20W-50, motora zarar veren ana etkenler aşınma, kurum ve korozyona karşı etkin şekilde mücadele eden, özel olarak geliştirilmiş Durashield™ Teknolojisi ile diğer yağlara** kıyasla 2 KATA KADAR DAHA UZUN MOTOR ÖMRÜ sağlar.