Lukoil Sıkça Sorulan Sorular


 
 • Yanlış pompadan dolum yapılırsa ne olur?

  Aracınızın sistem dahilinde yanlış ürün alması imkansızdır.
   
 • Sistem dahilindeki istasyona girdiğimizde ne yapmamız gerekiyor?

  Araç, ATS logolu işaretli pompaya yanaştığında, pompacı araçtaki ATS etiketleri sayesinde, doğru pompadan doğru yakıt verecektir. Sistem harici bir pompadan yakıt verilmesi durumunda ise, nakit veya başka bir ödeme şekli kullanmak zorunda kalınacaktır. Bu durumu önlemek için, dolum yapmadan önce pompacıya, kendinizi ATS müşterisi olarak tanıtmakta fayda vardır.
   
 • Bir Akpet istasyonunda ATS olup almadığını ve hangi pompadan akaryakıt alacağımı nasıl bilebilirim?

  İstasyonlarımızda ve pompalarımızda ATS yönlendirmesi yapılmaktadır.
   
 • Araçlara ATS montajını nerelerde yaptırabilirim?

  Montaj ekibi, sizden gelen talep doğrultusunda araçlarınızın bulunduğu yere bir program dahilinde giderek montaj işlemini gerçekleştirecektir. Bu yöntemin dışında montaj yaptırmak isterseniz; İstanbul(Anadolu ve Avrupa yakasında), Ankara, Eskişehir, Bursa, İzmir, Samsun, Adana, Gaziantep, Antalya, Erzurum, Trabzon'da bulunan servis noktalarımızda hizmet vermekteyiz.
   
 • ATS işlemleri ne kadar güvenlidir?

  ATS işlemlerinin tamamı bilgisayar ortamında gerçekleşir. Dolayısıyla ATS son derece güvenli bir sistemdir. Dolum sırasında, anten ve pompa arasındaki bağlantının kesintisiz olması, sitemin tanıdığı araçtan başka bir araca yakıt verilmesini engeller.
   
 • Kiralık araçlara ATS montajı yapılabilir mi?

  Akaryakıt harcamalarını karşıladığınız tüm araçları sisteme dahil edebilirsiniz.
   
 • ATS üyesi olabilmek için en az kaç aracımızın olması gerekir?

  Araç sayısı olarak bir kısıtlama yapılmamaktadır.
   
 • ATS'ye nasıl başvurabilirim?

  ATS'ye dahil olabilmek için AKPET AKARYAKIT DAĞITIM A.Ş.'nin telefonlarını aramanız veya e-posta adresine mesaj göndermeniz yeterlidir. Sizden gelecek çağrı üzerine, ATS Satış departmanımız en kısa sürede sizlerle temasa geçerek gerekli bilgileri aktaracaktır.